انواع میز ناهارخوری
image_pdfimage_print

میز ناهار خوری نه‌تنها محلی برای جمع شدن افراد خانواده و دوستان در کنار هم است، بلکه میز ناهار خوری چوبی ۴ نفره مرکز توجه خانه نیز به‌حساب می‌آید. با توجه به ساختار آپارتمانی خانه های امروزی، انتخاب و چیدمان مناسب و اصولی وسایل منزل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. استفاده از مدل میز ناهار خوری کوچک دونفره برای زن و شوهر هایی که تازه ازدواج کرده اند و یا بچه ای ندارند انتخاب مناسبی است. و همچنین با توجه به فضای کوچک خانه های آپارتمانی، خرید میز ناهار خوری جدید پیشنهاد خوبی برای یک تغییر کوچک در منزل شما می باشد. برای آگاهی بیشتر در مورد قیمت میز ناهار خوری مختلف با ما همراه باشید.

بی شک زندگی امروزی طوری شده که از فرهنگ گذشته در بعضی مواقع پشتیبانی نمی کند، چراکه زندگی ماشینی امروزی باعث شده تا شیوه خوردن ، آشامیدن و خوابیدن عوض شود. و دیگر کمتر خانه ای را میتوان یافت که میز ناهارخوری را در آن وجود نداشته باشد. و دیگر جز کالای لوکس و تجملی بحساب نمی آید بلکه یکی از لوازم واجب و حتمی خانه ها شده است. خانه ها چه کوچک و چه بزرگ باشد تولید کننده ها به فکر میز ناهار خوری هایی هستند که هر کس به اندازه محیط زندگی خویش از این میز ناهار خوری ها تهیه کرده و استفاده نمایند .

ابعاد استاندارد برای خرید میز ناهار خوری شیشه ای

مشخص است که اندازه ی میز ناهار خوری چوبی و ابعاد صندلی ها را باید بر اساس فضایی که در منزل تان در اختیار دارید و تعداد افراد خانواده تان و همچنین تعداد میهمانان احتمالی تان که معمولا دارید، انتخاب کنید. یک صندلی استاندارد باید در لحظه اولی که روی آن بنشینید احساس راحتی کنید. خود را در حال غذا خوردن، روی این میز و صندلی تصور کنید. میز و صندلی باید حس راحتی به شما بدهند.

برای انتخاب و خرید میز و صندلی ناهار خوری حتما باید روی صندلی بنشینید و ویژگی های میز غذاخوری مانند ارتفاع میز و راحتی صندلی ها و دوری و نزدیکی میز از صندلی ها را با آنچه می خواهید و راحت هستید، بسنجید. وقتی روی صندلی می نشینید، میز ناهار خوری باید در دسترس تان باشد و صرف غذا روی میز برایتان راحت باشد. مناسب ترین ارتفاع برای خرید میز ناهارخوری هنگامی که روی صندلی نشسته اید، به اندازه ای است که میز کمی پائین تر از روبروی سینه تان قرار بگیرد.

خرید میز ناهار خوری

ارتفاع میز ناهار خوری چوبی فاکتور مهمی در انتخاب میز ناهار خوری و صندلی ها می باشد، میز اگر بالاتر یا پائین تر از استاندارد برای شما باشد، قطعا در هنگام استفاده از آن راحت نخواهید بود. برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری باید نکاتی را در نظر بگیریم که “فروشگاه اینترنتی ایران میز” سعی دارد در این مقاله این نکات را برای داشتن بهترین خرید میز ناهار خوری، در اختیار شما قرار دهد.

انواع میز غذا خوری هایی تولید میشود که از جنس پلاستیکی ،چوبی ، پلی استری(رزین) و نوع جدید میز ناهارخوری پلیمری ( ABS )  می باشند. اگر شما بدنبال میز ناهارخوری بادوام و در عین حال محکم و ظریف و استاندارد هستید حتما” میز نهار خوری را که از چوب راش تهیه شده خریداری نمائید

با توجه به ساختار آپارتمانی خانه های امروزی، انتخاب و چیدمان مناسب و اصولی وسایل منزل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. استفاده از مدل میز ناهار خوری دونفره برای زن و شوهر هایی که تازه ازدواج کرده اند و یا بچه ای ندارند. و همچنین با توجه به فضای کوچک خانه های آپارتمانی، پیشنهاد مناسبی است .

شاید برای شما هم سوال باشد وقتی صحبت از ابعاد استاندارد هست درواقع چه ابعادی را مدنظر داریم؟ این ابعاد استاندارد شامل چه ابعادی می شوند. در زیر سعی کرده ایم جداولی را تهیه کنیم و ابعاد استاندارد گرد، بیضوی، دایره ای شکل و مستطیلی را یادداشت کنیم.

 

بیشتر بخوانید: راهنمای خریدار انواع میز ناهارخوری

 

ابعاد استاندارد میزهای ناهار خوری

میز گرد

قطر تعداد
۹۰ سانتی متر ۲ نفره
۱۰۰ سانتی متر ۴ نفره
۱۴۲ سانتی متر ۸ نفره

 

میز مستطیل

 

اندازه تعداد
۹۰*۱۵۰ سانتی متر ۶ نفره
۹۰*۱۸۰ سانتی متر ۸ نفره
۱۲۰*۲۴۳ سانتی متر ۱۰ نفره
۱۲۰*۳۳۵ سانتی متر ۱۲ نفره

 

میز مربع

 

اندازه تعداد
۹۶ سانتی متر ۴ نفره
۱۵۰ سانتی متر ۸ نفره

 

بیشتر بخوانید: میز ناهار خوری: نحوه انتخاب میز ناهارخوری برای خانه

 

چگونه میز ناهارخوری چوبی ایده ال خود را انتخاب کنیم؟

خیلی از ماها در هنگام خرید یک میز ناهار خوری زمان زیادی صرف می کنیم. از افراد زیادی پرس و جو می کنیم. نمایشگاه های مختلفی را برای بازدید انتخاب می کنیم. و اما نتیجه آن چه می شود؟؟؟ یکسری از افراد یک انتخاب خوب در نهایت دارند و از خرید خود راضی هستند. گروهی دیگر از افراد بعد از مدتی به فکر خرید یک میز ناهار خوری کمجا و بروزتر می افتند. گروهی متفاوت که از خرید خود پشیمان می شوند. چرا؟ رنگ مورد نظر به دلخواه افراد نبوده؟ سبک مورد نظر قدیمی شده! جنس چوب بکار رفته بی کیفیت بوده؟! از همه مهم تر بدون آگاهی از ابعاد میز آن را خریداری نموده که در نهایت یا برای فضای منزلشان بزرگ و جاگیر است یا بسیار کوچک هست که اصلا به چشم نمی آید. قبل از اینکه دچار این مشکلات شویم بهتر است تمامی جوانب را با دقت بررسی کنیم

در ابتدا یکسری سوالات ابتدایی به سراغ شما می آید.

 1. از چه جنس جوبی استفاده کنیم؟
 2.  میز ناهار خوری چوبی بهتر است یا شیشه ای؟
 3. انواع مختلف میزهای ناهارخوری شامل چه مواردی است؟
 4. چقدر فضا برای قرار دادن میز ناهار خوری دارید؟
 5. به تعداد اعضای خانواده باید در انتخاب صندلی دقت شود و یا بیشتر؟
 6. از چه سبک و مدلی استفاده کنید؟ کلاسیک؟ سنتی؟ مدرن؟
 7. رویه میز شیشه باشد یا چوبی؟
 8. آیا فضای قرار گرفتن میز ناهار خوری را انتخاب کرده اید؟
 9. رنگ انتخابی برای میز ناهار خوری چه رنگی است؟
 10. اصول انتخاب رنگ چوب میز بر چه اساسی می باشد؟
 11. مهم ترین سوال در ذهن شما باید این باشد از چه فروشگاه معتبر میز ناهار خوری چوبی یا شیشه ای خود را تهیه کنید؟
 12. آیا به رنگ و سبک دکوراسیون منزل خود هنگام خرید دقت می کنید؟

میز ناهار خوری چوبی

فروشگاه اینترنتی ایران میز اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی محصولات چوبی نیز می باشد. انواع محصولات چوبی مختلف ازجمله میزهای ناهارخوری متنوع، جاکفشی، مدل های مختلف تخت های یکنفره و دونفره برای دختران و پسران در مدل های  اسپورت و کلاسیک و … را ارائه می دهد. در این فروشگاه اینترنتی می توانید تمامی محصولات را مشاهده کنید و قبل از خرید درمورد متریال، ابعاد و رنگ بندی آن اطلاعات کامل داشته باشید. علاوه بر تمامی این موارد یکی از ویژگی های بارز فروشگاه ایران میز استفاده از چت آنلاین و بخش مشاوره توسط تیم قوی کارشناسان فروش می باشد. درواقع شما با تماس به فروشگاه و با مطرح کردن سوالات خود با کارشناسان فروش می توانید اطلاعات خود را کامل کنید و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.

در مقالات بعدی سعی براین داریم با ارائه نمونه محصولات میزهای ناهار خوری شما را به چالش دعوت کنیم. و با مقایسه قیمت های مختلف موجود در بازار آشنا کنیم 🙂

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *