میز ناهار خوری 6 نفره
image_pdfimage_print

چه میز ناهارخوری بهتر است؟

امیدوارم بتوانیم ایده های خوبی برای خرید میز ناهارخوری مدرنی که به دنبال آن هستید به شما ارائه دهیم. ما بعدا در این مقاله هر بخش را به تفصیل شرح خواهیم داد.

چگونه می توان یک میز ناهار خوری ۸ نفره را اندازه گیری کرد. ما درک می کنیم که اندازه ی یک میز ناهار خوری ساده و چوبی به اندازه انتخاب شکل ها، سبک ها زیاد بستگی ندارد. با این حال، باید انجام شود!

برای ایجاد چیزهایی که کمی ساده تر است، ما اندازه گیری های میز ناهار خوری و قیمت میزهای ناهار خوری اصلی را که باید در نظر داشته باشید برجسته کرده ایم:

گرد یا بیضی – همیشه احساس می کنید محیط اجتماعی است و برای حداکثر رساندن هر فضایی عالی است.

یک میز ناهارخوری گرد گرد، فضای اتاق کمتری را می گیرد و انعطاف پذیری بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

یک میز ناخار خوری مربع – احساس باز و بزرگ می کنید و با مقدار زیادی از سطح میزکه در درسترس شما است. مناسب برای تبدیل یک گوشه استفاده نشده به یک ناهار خوری دنج ۲دو نفره.

خرید میز ناهار خوری

میزناهارخوری مستطیل شکل – بسیاری از گزینه های در دسترس و راحت در اتاق به شکل مستطیل هستند. مسابقه صندلی با نیمکت های ناهار خوری، یکی از استفاده های این سبک می باشد:)

ارتفاع میز: این یک اندازه گیری کلیدی است که در مورد انتخاب صندلی های ناهار خوری است.

طول میز:  این به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم بگیرید که چقدر میز در فضای شما مناسب خواهد بود.

عرض میز: این مهم است اگر شما در حال برنامه ریزی در استفاده از میز هستید.

طول پایینی داخلی: این طول میز از داخل پای میز است، نه طول میز بالا.

پیشبند: این عمق بالای میز است که به شدت متفاوت با مواد میز بالا و طراحی میز متفاوت است.

و اگر میز گسترش یابد:

اطمینان حاصل کنید که طول میز را هر دو با و بدون پسوند در جای خود اندازه می گیرید. از خود بپرسید: آیا همه مناسب خواهند بود؟ شما می خواهید فضای کافی برای هر صندلی اضافی در داخل و خارج را ترک کنید. پیدا کنید از کدام قسمت میز امکان گسترش دادن آن نیز فراهم است؟: از پایه ها یا سطح روی میز؟

نکته بالا: اگر قسمتی از میز که قرار است افزایش یابد را نمی توان در داخل میز ذخیره کرد. باید به دنبال یک مکان خوب برای ذخیره آن پیدا کنید. یک مکان عالی و امن برای ذخیره آنها زیر مبل یا تخت شما قرار دارد. این هیچ فضای ذخیره سازی موجود شما را از بین نخواهد برد. و قطعه های جانبی را با خیال راحت و منظم نگه می دارد.

فاصله اتاق ناهار خوری:

هنگام اندازه گیری میز ناهار خوری خود، این نیز یک ایده خوب است که اتاق خود را مشخص کنید.

قیمت میز ناهار خوری

برای انجام این کار، برخی از پارچه ها و یا کارت را برداشته و آن را در جایی که می خواهید روی میز ناهارخوری خود برنامه ریزی کنید قرار دهید. این ساده ترین راه برای فهمیدن اینکه فضای فیزیکی میز را اشغال می کند چیست؟

ما پیشنهاد می کنیم که حدود ۷۰ تا ۹۰ سانتیمتر بین لبه میز شما و هر دیوار یا بین قطعات دیگر مبلمان در اتاق قرار بگیریم. این به این معنی است که صندلی ها می توانند با راحتی بیرون بروند. و به اندازه کافی اتاق را برای مردم عبور می دهند.

فاصله صندلی غذاخوری:

بین ۶۰ تا ۸۰ سانتیمتر در هر موقعیت مکانی تنظیم کنید، بستگی به این دارد که آیا احساس راحتی می کنید یا یک محیط بزرگتر. به یاد داشته باشید که عرض پرده صندلی هایی را که می بینید نیز بررسی کنید. این جایی است که پا روی آن می رود که این تعریف می کند که آیا آنها مناسب خواهند بود یا نه.

اندازه گیری بین پاها از باریک ترین نقطه میز برای اطمینان از اینکه صندلی شما به طور منظم زیر آن قرار می گیرد یا خیر!

 

نکته بالا: اندازه گیری طول یک میز به طول بالای میز اشاره دارد نه از جایی که می توانید صندلی های خود را در پایین قرار دهید.

 به طور کلی، توصیف میز شامل تعداد زیادی از صندلی ها می شود. اما اگر می خواهید صندلی های دیگر به آن اضافه کنید مطمئن شوید که جای میگیرد یا خیر؟

چه میز ناهارخوری برای فضای من مناسب است؟

اگر فضای کمی دارید …

انتخاب یک میز ناهار خوری که دارای دوپایه یا سه پایه در زیر میز هستند مناسب می باشد. این به شما اجازه می دهد که پایه میز خود را به اندازه کافی بزرگ نگه دارید. با این گزینه می توانید در صورت نیاز یک صندلی دیگر اضافه کنید.

سبک میز ناهار خوری گرد نیز کمی محدودتر است تا بتوانید افراد زیادی را به دور آن بنشانید و یا صندلی به آن اضافه کنید.  با توجه به شفافیت شیشه ای، ماده عاقلانه، یک میز ناهار خوری روشن شیشه ای کمتر از لحاظ دید بصری در یک فضا خواهد بود، به همین دلیل این امر باعث می شود که ظاهر و احساس اتاق غذاخوری کوچکتر باز شود.

میز ناهار خوری 6 نفره

 بنابراین اگر خانواده ای از چهار نفر داشته باشید، به دنبال یک میز شش نفره باشید. اگر شما دارای یک خانواده شش نفری هستید بهتر است به دنبال یک میز هشت نفره باشید. این یک انتخاب جداگانه هوشمندانه است زیرا تنظیمات مکانی اضافی اتاق بیشتری را جذب نخواهد کرد. اما فضای صندلی برای زمانی که شما به آن نیاز دارید دسترسی خواهید داشت.

یک میز ناهار خوری مربعی یا گرد، یک محیط ناهارخوری صمیمی تر را ایجاد می کند. زیرا هر کس به طور یکسان از هم جدا می شود، و این یک انتخاب عالی برای ناهارخوری های اجتماعی است. اگر شما به دنبال یک میز ناهارخوری چوبی هستید. اما فضای زیادی ندارید، یا اگر شما یک میز ناهار خوری بزرگ را نمی خواهید …

سپس یک میز ناهار خوری گسترده به تمام نیازهای یک ظاهر طراحی شده شما پاسخ می دهد! این به این دلیل است که شما می توانید میز را به عنوان زمانی که شما نیاز به صندلی اضافی را گسترش دهد.

 فقط مطمئن شوید که میز دارای فضای کافی برای کامل شدن است. شما همچنین می خواهید بررسی کنید که آیا افزونه های میز را می توان در بالای میز نگهداری کرد یا نه! آیا شما برای ذخیره آنها در خارج از زمانی که در حال استفاده نیستید وجود دارد؟

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *