میز ناهارخوری دونفره
image_pdfimage_print

سبک میز ناهار خوری چوبی ۴ نفره خود را انتخاب کنید. که محتوا و محتویات مورد نظر خود را با گزینه های دیگر مبلمان خانه خود ایجاد می کند. در کل، خرید یک میز ناهار خوری کلاسیک یا مدرن یک تجربه شخصی است. خوشبختانه هر کسی می تواند یک میز غذاخوری چوبی یا ام دی اف را پیدا کند که متناسب با سلیقه و بودجه آن باشد. وقت خود را پیدا کنید و یک میز ناهار خوری از رویاهای خود پیدا کنید.

در اینجا چند توضیح دقیق از سبک های میز ناهار خوری مختلف خود ارائه می دهیم:

 

میز غذاخوری بیضی و سنتی

میزهای ناهارخوری سنتی در بسیاری از طرح ها وجود دارد. با این حال، آنها معمولا میزهای تک یا دو پایه هستند. پشتیبانی پایه نیاز به فضای کمتری دارد و اجازه می دهد تا طرح های ظریف و دقیق بر روی پشتی ها قرار بگیرد.

میزهای بیضی سنتی نیز با چهار پایه، پشتیبانی پایه و دیگر طرح ها موجود است. ویژگی اصلی این ست بیضی اینست که ممکن است دارای یک سطح باشد تا طول بلندی را گسترش داده یا کوتاه کند. میزهای بیضی سنتی معمولا از چوب ساخته شده و سپس رنگ آمیزی می کنند.

 

میزغذاخوری متحرک

میز متحرک و دیگر مبلمان متحرک برای سادگی و عملکرد ایجاد شده است. آنها از طرح های فانتزی و سایر نقوش پیچیده استفاده نمی کنند. طرح های ساده، کاربردی و ساخته شده تا آخرین مدل نیز در بازار موجود می باشد.

 با توجه به این ویژگی ها، میز متحرک معمولا محکم هستند و اغلب دست ساز با استفاده از چوب های درختان کاج، افرا، گیلاس و یا سدر. میز متحرک اغلب دارای یک میز تخت مستطیلی هستند. در حالی که پایه ها یا پشتی ها ممکن است در سبک های مختلف ظاهر شوند.

میز ناهارخوری دونفره

 مشخصه اصلی میز متحرک یک طراحی مینیمالیستی است. این طراحی مینیمالیستی مانند بسیاری از سبک های مدرن است. اما اغلب با خطوط مستقیم به جای منحنی ها، در نتیجه نگاه سنگین تر است.

 

میزهای صنعتی

میزهای ناهار خوری صنعتی معمولا بزرگ و سنگین هستند. بعضی از میزهای صنعتی دارای یک سطح چوبی با پایه فلزی هستند. در حالی که دیگران به طور کامل از فلزات بازیافتی ساخته شده اند. سبک ها متفاوت هستند. با این حال، بیشتر میزهای صنعتی با استفاده از مواد ساخته شده با ساخت و ساز ساخته می شوند.

به عنوان مثال، بستر ممکن است از پرتوهای فلزی پشتیبانی شود، در حالی که ممکن است از یک صفحه پانل درب محکم استفاده شود. این میزها گاهی اوقات به یک نگاه دشوار به نظر می رسد.

 میزهای صنعتی نیز اغلب سنگین هستند، که می تواند سطح پایدارتری نسبت به میزهای سبک تر فراهم کند.

میز ناهار خوری را در کجای اتاق نشیمن قرار دهید؟

آرایش کلاسیک قرار دادن یک میز ناهار خوری در مرکز اتاق تحت یک پایه نور قرار دارد.

 

یک میز ناهار خوری را انتخاب کنید

معمولا میزهای گرد می توانند افراد بیشتری را نسبت به اجسام مستطیل شکل بگشاند و همچنین میزهای گرد احساس راحتی می کنند.

 

چرا یک میز ناهار خوری چوب را انتخاب کنید؟

واضح ترین مزایای استفاده از میزهای ناهار خوری چوبی (مخصوصا میزهای چوب جامد) این است. که آنها دارای ظاهر گرم، طبیعی و ظریف هستند و همچنین بسیار طولانی تر از میزهای پلاستیکی و شیشه ای هستند.

اندازه میز مربع

۳۶ تا ۴۴ اینچ مربع برای ۴ نفر.

میز ناهار خوری طرحدار

اندازه میز مستطیل

“۳۶ “عرض ” ۴۸″ طول برای ۴ نفر

“۳۶ “عرض   “۶۰” طول برای ۴-۶ نفر

“۳۶ “عرض  “۷۸” طول برای ۶-۸ نفر

اندازه میز گرد

۳۶ “تا ۴۴” قطر برای ۴ نفر

۴۴ تا ۵۴ قطر برای ۴-۶ نفر

۵۴ “به ۷۲” قطر برای ۶-۸ نفر

اندازه میز بیضی

“۳۶ “عرض “۵۶” طول برای ۴-۶ نفر

“۳۶ “عرض “۷۲” طول برای ۶-۸ نفر

“۳۶ “عرض “۸۴” طول برای ۸ تا ۱۰ نفر

 

بهترین مواد برای تولید و ساخت میز غذای ناهار خوری چیست و چگونه از انخاب خود راضی باشیم؟

این به شدت بر طراحی بقیه خانه بستگی دارد. اگر شما یک مینیمالیست یا معاصر داخلی دارید، انتخاب میز ناهار خوری فلزی یا شیشه ای بهترین انتخاب است.

 اگر طراحی داخلی سنتی است، در انتخاب یک میز چوبی شک نداشته باشید..

 

بهترین چوب برای سطح روی میز که کاربرد فراوانی دارد کدام نوع می باشد؟

اگر شما از یک میز ناهار خوری چوبی برای خانه خود میپرسید و میخواهید آن را برای آزمایش زمان بگذرانید. پس از جنگل های مهندسی یا کامپوزیت که شامل کفپوش و ام دی اف هستند، جلوگیری کنید.

اگر چه این نوع چوب های مقرون به صرفه است و همچنین چندین سال طول می کشد. اگر واقعا می خواهید یک میز ناهار خوری برای یک عمر طول بکشد، پس برای تولید از مواد چوب سخت استفاده نمایید.

میز ناهار خوری ساده

بهترین نوع چوب برای میز ناهار خوری شامل:

-گردو

-سدر

-چوب ماهون

-افرا

-بلوط

-گیلاس

-راش

اگر شما به فنگ شویی می روید، انتخاب میز ناهارخوری چوبی مناسب برای فنگ شویی خوب در خانه بسیار مهم است. به طور کلی، میز های گرد  یا بیضی برای فنگ شویی بهتر است، اما فقط اگر آنها در سایر نقاط منطقه مناسب باشند.

 شما همچنین می توانید برای میز مستطیلی یا مربعی اگر مناسب تر در منطقه ناهارخوری باشند. همیشه سعی کنید از گوشه های تیز اجتناب کنید (سعی کنید یک گوشه گرد را پیدا کنید). علاوه بر این، در مورد مواد، در چوب با کیفیت خوب سرمایه گذاری کنید و سعی کنید از یک میز ناهار خوری شیشه ای جلوگیری کنید.

آیا مواد مغذی بالای میز ناهار خوری مهم ترین است؟

اگر بحث در مورد میز کارکنان و مواد اولیه میز ناهار خوری هست. سعی کنید از موادی که دوام بالاتری دارد استفاده شود. در مورد مواد با دوام، به نظر می رسد از شیشه، چوب و میزهای کامپوزیتی بازیافتی که به علائم و خراش ناپذیر هستند، بهتر است حمایت شود.

هنگامی که وب سایت ThingzContemporary وارد گفت و گو های طولانی در مورد اینکه آیا شیشه به معنای چوب نسبت به دوام بیشتر است، سردبیران نتیجه گیری کردند که همه اینها به تصوراتی است که امیدوار است در مورد مهمان ها و محیط زیستی که میز آن قرار گرفته است، پایین بیاید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *