میز ناهار خوری فلزی
image_pdfimage_print

نظریات مختلف در رابطه با انتخاب میز ناهار خوری

در بسیاری از موارد، یک میز ناهار خوری مدرن در قلب خانه جای می گیرد. این جایی است که دوستان و خانواده می توانند با هم، جایی بنشینند و از یک غذای خوشمزه لذت کافی را ببرند.

 بنابراین اگر شما احساس میکنید که اتاق ناهارخوری شما کمی از قبل طراحی نیاز دارد، شما به جای درست آمده اید! ما این راهنمایی ناهار خوری چوبی و ساده را برای کمک به پاسخ به همه نیازهای ناهار خوری خود جمع کرده ایم. از دانستن اندازه گیری های میز خود تا انتهای درست برای هماهنگی با فضای خود، ما آن را پوشش داده ایم.

اگر بحث در مورد میز کارکنان و اتاق ناهار خوری هست. سعی کنید از موادی که دوام بالاتری دارد استفاده شود. در مورد مواد با دوام، به نظر می رسد از شیشه، چوب و میزهای کامپوزیتی بازیافتی که به علائم و خراش ناپذیر هستند، بهتر است حمایت شود.

اما اثبات این است که در پودینگ، سردبیران در وب سایت Houzz.com می گویند، به طوری که آنها با تولیدی ها بحث و مناظره داشتند و مورد بررسی قرار دادند. و از آنها پرسیدند: «چه چیزی سبب می شود ساختار ظاهری میز ناهار خوری خراب شود؟» پاسخ ها متنوع بود و در حالی که اجماع انجام نشد، صاحبان میزهای چوب مصنوعی و چوب جامد برندگان این بررسی بود.

“میزهای ساخته شده از چوب های مهندسی یا کامپوزیت، که شامل تخته سه لا و ام دی اف، با دوام و مقرون به صرفه هستند.” اما اگر بودجه شما می تواند ضربه نهایی را به شما وارد کند، یک سطح سنگ مرمر با معیارهای پایداری مطابقت دارد، هرچند که به لکه ها و خراش ها نرسیده باشد.

میز ناهار خوری چوبی

هنگامی که وب سایت ThingzContemporary وارد گفت و گو های طولانی در مورد اینکه آیا شیشه به معنای واقعی نسبت به چوب دوام بیشتر دارد یا خیر. سردبیران نتیجه گیری کردند که همه اینها به تصوراتی است که امیدوار است در مورد مهمان ها و محیط زیستی که میز آن قرار گرفته است، پایین بیاید. نویسندگان مجله Forbes با این موضوع موافق بودند.

میزهای اتاق ناهار خوری شیشه ای استاندارد پیشرفته مدرن و براق می باشند. در حالی که چوب زیبا ترین دکوراسیون را “راحت” می کند. میزهای ناهار خوری شیشه ای در طراحی های بی نظیر تزئین شده اند.

 اما پاک کردن سطح شیشه کاری دشوار است! البته برای عزیزانی که وسواس زیادی در این مورد دارند. و اگر شیشه ضخیم باشد، حرکت دادن میز ممکن است دشوار باشد.

برخی از خریداران اتاق ناهار خوری شیشه ای را از بین می برند. زیرا می توانند از بین بروند و یا درهم بریزند، در حالی که کسانی که در مورد چوب مشغول هستند ممکن است خسته کننده و لکه های دائمی در حال اصلاح باشند. زیرا چوب بسیار متخلخل است. به گفته برخی از متخصصان مبلمان، این مواد خیلی زیاد نیستند که یک سطح میز را به یکی از آنها تبدیل می کند. که می تواند چاقو، بچه ها را به پنجه های گربه شبیه کند.

 لایه های ضخیم مینای پخته شده روی چوب می تواند یک سیلانت نامناسب ایجاد کند که نفوذ به آن سخت است.

کسانی که در جستجوی پیروی از میز بدون خراش هستند. ممکن است بخواهند خارج از بازار مبلمان ایالات متحده بیرون بیایند.

Frances Hunt Furniture در انگلستان، استدلال های قانع کننده ای را برای خط تولید شرکت های بزرگ از میزهای ناهار خوری سنتی ارائه می دهد. که به تهدیدات فوق الذکر محکوم نخواهد شد. این میزها دارای سطوح مقاوم در برابر حرارت است که صفحات داغ را تحمل می کنند. با قیمت ای که تمام بودجه های مجهز را مصرف نمی کند.

میز ناهار خوری شیشه ای

 هانت ادعا می کند که میزهایشان نیازی به پرداخت کردن یا رنگ آمیزی ندارند و نمی توانند به خراشیدن، انحراف، تورم و یا تقسیم شدن دست یابند. به عبارت دیگر، این چوب ساخته شده تا حد زیادی به کمال نزدیک می شود.

نحوه انتخاب درست میز ناهارخوری

اگر شما قبلا در حال مرور انواع سبک میزهای ناهار خوری در بازار بوده اید. خواهید دید که گزینه های زیادی وجود دارد. اجازه ندهید که به هر حال شما را سرکوب کند، زیرا اولین گام همیشه جستجوی شما را محدود می کند. سؤال های زیر را از خود بپرسید و هر پیشنهاد را یادداشت کنید.

چگونه از میز ناهارخوری خود استفاده می کنید؟

  • غذای روزانه = یک میز که دوام و آسان برای تمیز کردن است اولویت اصلی است.
  • مرکز خانه شما = شما می خواهید یک میز است که مردم را در یک محیط گرم و خوشامدگویی به ارمغان بیاورد.
  • دو برابر شدن به عنوان یک ایستگاه کاری یا میز کار = شما می خواهید یک میز با سطح با دوام و فضای کافی برای لپ تاپ ها و کتاب ها.

چند نفر باید در میز ناهارخوری خود بنشینند؟

تعداد زیادی از دو میز در محل می تواند تا چهار نفر باشد، بنابراین اگر گزینه کمی برای فضا باشد، گزینه ایده آل است.

 داشتن یک میز که شش نفره است، زمانی که شما به طور متوسط فقط چهار نفر هستید، یک گزینه عالی است (اگر فضا دارید)، چون همیشه می توانید برای مهمانان اتاق داشته باشید.

یک میز ناهار خوری کلاسیک شش تا هشت نفری یک قطعه واقعی در اتاق ناهارخوری شما خواهد بود. مطمئنا قطعه سرمایه گذاری است.

 

میز ناهار خوری فلزی

چه میزی بهتر می شود؟

یک جلد براق یا مات بلافاصله یک ظاهر تمیز و ظریف ایجاد می کند. تخته و الوار و یا پوشش های چوبی هر دو گرما و بافت را به فضای ناهار خوری خود را اضافه کنید.

یک میز ناهار خوری شیشه ای شفاف است، اگر می خواهید تنظیمات ناهارخوری تازه، باز و مدرن ایجاد کنید. یک میز شیشه ای مات شده را انتخاب کنید اگر بعد از یک میز با دوام با ظاهر نرم و مبهم و یک اشاره از رنگ برای شما اهمیت دارد.

آیا شما نیاز به یک میز گسترده دارید؟

اگر جواب شما مثبت است:

شما به طور مرتب از آن استفاده می کنید. شما باید فضا را پر کنید. شما پس از یک صندلی همه کاره تنظیم شده است.

اگر جواب شما منفی است:

شما در فضا کوچکی هستید. شما فضای کافی برای صندلی اضافی ندارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب و خرید میز ناهار خوری متناسب با فضای منزلتان می توانید سایر مقاله ها متناسب با این موضوع را مطالعه بفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *