میز ناهار خوری چوبی
image_pdfimage_print

قیمت میز ناهار خوری ۶ نفره ، ۴ نفره ، ۸ نفره و … می تواند عامل مهمی برای تصمیم گیری ما در انتخاب میز ناهار خوری و حتی اینکه تصمیم بگیریم میز ناهارخوری جدید را بخریم یا نه داشته باشد. گام بعدی در نظر گرفتن صندلی های ناهارخوری است … . میز ناهار خوری HN37 به نظر می رسد که به راحتی براق و صاف است، در حالی که در کنار عقب گرد و صندلی های ناهار خوری منحصر به فرد، مانند صندلی سانتو، به نظر می رسد.

میز تحریر … یک بازی عالی با صندلی ناهار خوری است که می توانید آن را در زمانی که لازم نیست بپوشانید و صندلی ها را ذخیره کنید انجام دهید.

جنس کروم یا فلز … به شما اجازه می دهد که پاهایتان را روی میز و صندلی تطبیق دهید.

 داشتن یک میز ناهار خوری چوبی  در کنار صندلی با یک پایه فلزی بلافاصله کمک خواهد کرد که کل مجموعه ناهارخوری را با هم هماهنگ کنید.

یک میز ناهار خوری شیشه ای … یک فرصت عالی برای اضافه کردن یک چلپ چلوپ رنگ به فضای خود است.

یک میز شیشه ای تمیز را می توان در کنار انواع مختلف رنگ ها قرار داد. بنابراین شما واقعا می توانید برخی از سرگرم کننده با یک ظاهر طراحی شده خود را به نمایش بگذارید. اگر میخواهید نکات بیشتری در مورد چگونگی انتخاب صندلی ناهار خوری مورد نظرتان بخوانید. از چگونگی انتخاب میز ناهارخوری در مقالات دیگر این وبلاگ استفاده کنید.

یک ظاهر طراحی داخلی:

میز ناهار خوری از جمله ویژگی های اساسی هر اتاق ناهار خوری است. به همین دلیل شکل و سبکی که شما انتخاب می کنید واقعا تاثیر بسزایی در بقیه فضای ناهار خوری شما دارد. حتما اتاق شما یک موضوع خاص دارد یا اگر بخواهید یک نوع خاصی از ظاهر را ایجاد کنید. مطمئنا یک طراحی میز است که مناسب تمامی نیازهای یک ظاهر طراحی شده شما باشد.

طراحی داخلی سنتی (با پیچ و تاب مدرن):

اگر شما بیشتر یک طراحی داخلی سنتی دارید و نمیخواهید با بارهای براق و انعطاف پذیری درست پرش کنید. یک گزینه عالی برای رفتن به یک میز چوبی است که دارای عناصر فلزی است. میز آنگولا، به عنوان مثال، دارای میز میز قابل توجهی لمسی است. در حالیکه پایه های فلزی براق، یک ظرافت ظریف و مدرن را اضافه می کند.

میز ناهار خوری چوبی

حداقل تناسب اندام داخلی:

اگر طراحی ساده و داخلی و حداقل دوست دارید، شانس باید با شما یار باشد تا بتوانید با کمترین هزینه و با زیبایی ساده آن، بتوانید آن را بیابید. میز مانند میز ناهار خوری شیشه ای HN37 با شیشه ای روشن و قاب پاک، ایده آل است، زیرا آنها یک ظاهر مدرن و طراح را اضافه می کنند بدون آنکه بیش از حد تاثیر گذار یا غلط باشد.

مواد سازنده میز ناهار خوری چیست؟

در حال حاضر ما روکش میز ناهار خوری و اندازه و اشکال و نگاهی اجمالی به تمام میزهای ناهار خوری را پوشش می دهیم.

میز ناهار خوری براق

نگاه: روشن، تازه و فوق العاده مدرن است. به خصوص برای: یک ظاهر ساده و همه کاره. با توجه به کیفیت های خنثی خود، می توان از رنگ های سفید و خاکستری براق استفاده کرد. براق نیز یک میز ناهار خوری بسیار پرطرفدار و پرفروش است.

مراقبت و تمیز کردن: از یک پارچه مرطوب نرم، میکرو فایبر استفاده کنید. شما می توانید مواد شوینده ای مانند شستشو مایع را برای پاک کردن علامت های خیره کننده تر اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که بعد از تمیز کردن میز ناهار خوری براق را خشک کرده اید.

از همه مهمتر، اجتناب از پرتاب هر چیزی بر روی سطح ، به عنوان لکه این سطح براق علامت گذاری می شود.

متریال نهایی میز ناهارخوری

نگاه: غذا گرم، سرد و امروزی.

به خصوص برای: تنظیم خانواده آرام.

 میز ناهار خوری مات هم به آسانی با چندین اتمسفر ترکیب می شود. به طوری که لکه ها سریع از روی آن پاک می شود.

مراقبت و تمیز کردن: شبیه به براق، پارچه ای ملایم برای تمیز کردن مبلمان مات رنگ شده استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که پس از تمیز کردن میز، چیزی را از سطح تیز نکشید.

میز ناهار خوری مدرن

میز ناهار خوری شیشه ای

نگاه: روشن، ترد و تازه.

به خصوص برای: شیشه یک ماده واقعا ایمن و بادوام است که توهم فضای بیشتری را ایجاد می کند. شیشه نیز به شما اجازه می دهد که با سبک های صندلی و گزینه های رنگتان واقعا جسورانه برخورد کنید.

مراقبت و تمیز کردن: شما می توانید از اسپری های ضد باکتریایی، حتی از آنهایی که حاوی سفید کننده، در یک میز ناهار خوری شیشه ای استفاده کنید. سپس از یک اسپری شیشه ای خاص مانند یک پاک کننده پنجره استفاده کنید تا از سطح اسمیر محافظت کنید و از پارچه آزاد استفاده کنید. همچنین شما می توانید از آب گرم و صابون و صابون ظرف استفاده کنید تا تمیز شود.

نکته بالا: به یاد داشته باشید که قسمت زیرین میز شیشه ای شما نیز شفاف است. این به عمق تمیز مانند سطح بالا نیاز ندارد، اما هنوز هم مهم است که تمیز و شفاف آن را در پایین نگه دارید تا میز شما به بهترین شکل ممکن باشد.

میز ناهار خوری شیشه ای

نگاه: نرم، کمی مبهم و آرام است.

به خصوص برای: میز پایه دار. شیشه مات شده یک جلوه صاف و منحصر به فرد است.

مراقبت و تمیز کردن: برای تمیز کردن شیشه مات، از پاک کننده پنجره های غیر خطی یا اسپری ضد باکتری و یک حوله نرمه نرم استفاده کنید. ظروف گرم را مستقیما از اجاق بر روی یک سطح شیشه ای مات شده قرار ندهید و روی سطح هر چیزی تیز نکشید.

میز ناهار خوری 6 نفره

میز ناهار خوری HPL

نگاه: جلا با ظرافت ظریف. روشن اما براق نیست.

به خصوص برای: خانواده های شلوغ و غذاهای زیاد. HPL فوق العاده قوی، دوام، عملی و آسان برای حفظ است. بنابراین انتخاب ایده آل برای چیزی است که اغلب به عنوان یک سبک میز ناهار خوری استفاده می شود.

مراقبت و تمیز کردن: HPL می تواند از پاک کننده های معمول خانگی مانند مایعات شستشوی یا اسپری ضد باکتری ها جلوگیری کند، بنابراین برای استفاده در سطح مناسب است.

 با این حال، دور از مواد شیمیایی خورنده مانند مواد پاک کننده زدایی، تمیز کردن فر، کلر و استون به عنوان این به سطح آسیب می رساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *