میز ناهار خوری مدرن
image_pdfimage_print

بهترین چوب برای میز غذاخوری شما

میز ناهار خوری از لحاظ تاریخی یکی از مهمترین مراکز در خانه های ماست. این جایی است که ما با خانواده و دوستان خود برای جشن تعطیلات و یا مراسم خاص جمع آوری می کنیم. روزانه این مکان غیر رسمی برای کار و پروژه های دیگر یا برای آرامش بخشیدن به گفتگو با دوستان است. برای همه این لحظات مهم، یک میز ناهار خوری مدرن چوب شاید انتخاب راحت، کاربردی و زیبای شما باشد.

 اما گزینه های بسیاری از چوب وجود دارد … چی باید انتخاب کنید؟ سازندگان ما با مجموعه ای از گونه های چوب جنگلی آمریکای شمالی مانند بلوط قرمز، بلوط سفید، افرا، افرا قهوه ای،نارون و گیلاس، کار می کنند.

 هر نوع دارای ویژگی ها و ویژگی های منحصر به فرد مانند وزن، چگالی، الگوی دانه و قیمت است. برای توضیح بهتر و دیدن محصولات ناهارخوری چوبی ما می توانید وارد سایت ایران میز شوید و از محصولات ما دیدن کنید.

 

چوب ها

چوب بلوط

بلوط متراکم و سخت است با دانه های طبیعی که دارای بافتی است. که می توانید ببینید و احساس می کنید. بلوط بسیار کاربردی و زیبا است، زیرا در برابر خرابی ها و دندانه ها مقاوم است. میز ناهار خوری چوب بهتر است برای استفاده روزمره بخصوص برای خانواده های با کودکان جوان مناسب می باشد.

بلوط قرمز فقط در شمال امریکا رشد کرده و به راحتی در دسترس است. و این آن را ارزان تر از همه چوب های جنگل های سخت می کند. بسیاری از ما در خانه ها و آپارتمان ها با درب ها، طبقه ها و دیوارها ساخته شده از بلوط قرمز زندگی می کنیم. چوب درخت بلوط سفید (Quarter Sawn White Oak ) در گذشته بیشتر استفاده شده است.

روند آماده سازی چوب درخت بلوط سفید صورتی است که ظاهر منحصر به فرد می دهد. دانه ها بیشتر از بلوط معمولی ظاهر می شوند. و حضور رگه های و خط های دایره ای شکل بسیار جالب هستند که در سراسر دانه قرار دارند. این اثر اغلب به نام پوسته پوسته یاد می شود، و در واقع، بافت عروقی درخت در قسمت مقطع مشخص شده است.

میز ناهار خوری

  بلوط سفید چهارگانه اغلب در خانه های خانه سازی روستایی و یا کلبه ها استفاده می شود. و این انتخاب فوق العاده برای صنایع دستی و کارهای سنتی است. بلوط سفید چهارگانه محکم، شیک و جذابیت بیشتری نسبت به بلوط قرمز دارد. بلوط بسیار کاربردی و جذاب است و با اتمام دو مرحله تولید آن، مقاومت در برابر خرابی ها و خراش ها مقاوم است.

 

چوب درخت افرا

افرا چوب سخت است که به لمس صاف با دانه های کوچکتر از بلوط است. مزیت ماهل این است که دارای یک ظاهر ابریشمی است که بسیار صاف است و در مورد چوب قهوه ای در مقرون به صرفه ترین قیمت چوب جنگلی است.

افرا قهوه ای تا حدودی سبک وزن است و لکه های رنگی را به خوبی جذب می کند. دانه خام آن به خوبی در قطعه های معاصر و مدرن کار می کند. اما هنوز هم دارای آرامش و استقامت است. این سبک چوب هر نوع سبک ناهارخوری را از هر روز به صورت رسمی ترتیب می دهد.

از سوی دیگر نوع دیگر چوب افرا سخت هست که دارای همان ظاهر صاف است، اما بسیار متراکم تر، سنگین تر و سخت تر است. این نیز کمی قیمت آن بالاتر است.  این بسیار متراکم است که برخی از لکه ها آنرا ضعیف می کنند. هنگامی که برای یک میز ناهارخوری استفاده می شود باعث جذابیت میز و صندلی ها می شود. میزهای ناهار خوری افرا یک خانه متمایز و با دوام برای هر خانه می سازند.

 

چوب درخت گردو

چوب درخت گردو دارای دانه هایی است که باعث می شود ظاهر میز بزرگ بنظر برسد. چوب گردو با مهربانی و وضوح نشان می دهد الگوهای تاریک به روشن است که به یک اتاق ناهار خوری ظاهر پیچیده می بخشد.

میز ناهار خوری مدرن

چوب درخت گردو معمولا در ساخت مبلمان بیشتر استفاده می شود. تا با خطوط باریک و براقی که هنگام برش آن می خورد خود را بیشتر به نمایش بگذارد. این همیشه محبوب است، اما اخیرا محبوبیت بیشتری در انواع دکوراسیون شهری به دست آورده است. گردو کمی سخت تر از چوب قهوه ای افرا است اما نه به اندازه بلوط؛ به نظر می رسد یکی از گران ترین چوب ها باشد.

 

نارون قرمز

چوب درخت نارون دارای خطوط تاریک و روشن زیبا با مقیاس های کوچک است. یک اتاق ناهار خوری با قفسه ها و میز و صندلی از جنس چوب نارون یک انتخاب تک خواهد بود. هنگامی که از نزدیک این چوب را می بینید، با دقت به آن نقش زیبایی که روی چوب دارد را به وضوح می بینید. این چوب بسیار قوی با مقاومت کششی و توانایی خم شدن و شکل دادن ویژه است.

 

گیلاس

گیلاس دارای الگوهای صاف حتی با چاله های کوچک است. گیلاس دارای خطوط نرمی منحنی های نور با خطوط تاریک و دانه غنی و صاف است.

این همچنین دارای نقاط ضخیم کوچک و در سراسر …. این حفره ها و ذخایر معدنی در چوب است. ذات طبیعی درخت گیلاس بصورتی است که باعث می شود که آن را با قرار گرفتن در معرض نور، حتی هنگامی که طبیعی (بدون رنگ) به پایان رسانده، تیره شود. گیلاس نرمتر و سبک تر از برخی چوب های دیگر است و باعث می شود که آنها بیشتر از چوب های سخت تر مانند بلوط در معرض انقراض قرار بگیرند. مبلمان ناهار خوری گیلاس می دهد گرما و ظرافت به هر اتاق می دهد.

 

چوب گیلاس روستایی دارای همان الگوی دانه های زیبا به عنوان گیلاس معمولی است. اما در آن، چاله های معدنی و ذخایر معدنی، حتی از جمله ترک ها و گره ها نیز به چشم می خورد. انتخاب گیلاس روستایی یک راه خوب برای صرفه جویی در هزینه است. دیگر جنگلها، مانند بلوط Quartersawn و Hickory نیز در نسخه های “روستایی” برای قیمت تا حدودی پایین تر هستند.

میز ناهار خوری 4 نفره

همه چوب های جنگلی سبک و ظاهر زیبا هستند. هر قطعه ای است که با شیوه زندگی مردم امروز صحبت می کند. چوب مبلمان اتاق ناهار خوری برای نسل های مردم لذت بخش است؛ ما خوشحالیم که کمک می کنیم تا آن را به خانه شما نیز منتقل کنیم! انواع سبک میز ناهارخوری مختلف را میتوانید در سایت های مختلف جست و جو کنید 

 

صندلی های اتاق غذاخوری: انتخاب شما چیست؟ (قسمت ۲)

قسمت اول این وبلاگ سبک های کلی مبلمان را با استفاده از صندلی های ناهار خوری چوبی به عنوان نمونه ای از هر سبک توصیف کرد.

  قسمت دوم این پست، بیشتر درباره تفاوت های عملی در میان برخی از صندلی های چوبی ما صحبت می کند: اندازه، جزئیات ساخت و ساز، احساس، و غیره!

و این وبلاگ را برای اشاره به برخی از ویژگی های خاص که شما می توانید در هنگام انتخاب صندلی مناسب برای اتاق ناهار خوری و یا آشپزخانه خود را نگاه کنید.

برای اطلاعات بیشتر به مقاله باعنوان مطالبی در مورد با میز ناهار خوری مراجعه شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *