image_pdfimage_print

سلام دوستان عزیز، امیدوارم حالتون خوب باشه و پاییز را خوب شروع کرده باشید. ما که مهر ماه را خوب |آغاز کردیم و براتون کلی محصول جدید توی سایت ایران میز اضافه کردیم. سعی کردیم محصولات پرطرفداری اضافه کنیم که اگر در حال تصمیم گیری برای خرید هستید تنوع بیشتری در اختیار داشته باشید. گروه محصولاتی که اضافه کردیم به شرح زیر هستند:

  • میز ناهار خوری
  • تخت خواب یک نفره
  • تخت خواب و سرویس کودک

تصویر و لینک محصولات جدید را در ادامه مقاله قرار دادیم تا بتونید مشخصات و تصاویر آنها را ببینید. برای دیدن قیمت و یا گزینه های اضافی روی محصول کلیک کنید و به سایت ایران میز بروید.

محصولات جدید میز ناهار خوری

در این بخش به معرفی ۶ محصول جدید میز ناهار خوری می پردازیم. مدل های جدید میز ناهار خوری اضافه شده به ایران میز از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این میز ها در مدل های ۴نفره، ۶ و ۸ نفره تولید می شوند. اگر ابعاد بیشتری مد نظر شماست بهتر است با بخش فروش ایرام میز تماس بگیرید.

۹ مدل تخت خواب بسیار زیبا با قیمت خوب و کیفیت عالی براتون قراردادیم. امیدوارم تونسته باشیم نظرتون رو جلب کرده باشیم. تخت خواب های زیر قابلیت سفارش به صورت سرویس کامل و یا جزئی را دارند. مثلا اگر شما فقط حتی میز آرایش را بخواهید قابل سفارش است.

در این بخش به معرفی چند سرویس خواب کودک و سرویس نوزادی می پردازیم. برخی از این مدل ها قابلیت تبدیل به تخت نوجوان را دارند. با خرید اینگونه تخت ها می توایند تا چندین سال از این محصول استفاده مفید ببرید. برای مشاهده جزییات روی محصول کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره بخش فروش ایران میز ۰۲۱۲۲۲۵۳۹۲۵ تماس بگیرید.

برای بازدید از فروشگاه اینترنتی محصولات چوبی ایران میز از دکمه زیر استفاده نمایید: