image_pdfimage_print

۱۰ نکته کلیدی در مورد خرید سرویس خواب

سرویس خواب یکی از لوازم ضروری منزل می‌باشد که برای انتخاب آن می‌بایست دقت کافی را به عمل بیاورید. در این مطلب می‌خواهیم در مورد تختخواب‌ها و سرویس خواب نکات جالبی را برای شما بیان کنیم. این‌که یک تختخواب مناسب باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد و شما در هنگام خرید باید چه نکاتی را در نظر داشته باشید. ده نکته کلیدی در مورد خرید سرویس خواب وجود دارد که آن را به زبان ساده بیان خواهیم کرد.  اگر شما به‌تازگی می‌خواهید سرویس خواب خریداری کنید بهتر است با ما همراه باشید.

تخت خواب عنصر شاخص در اتاق خواب

تخت‌ها عنصرهای شاخص اتاق خواب بوده که با دیگر وسایل موجود در اتاق خواب قابل ست کردن می باشد. دکوراسیون اتاق خواب یا هر فضای داخلی دیگری نیاز به انتخاب صحیح دارد تا بتوانید یک دکوراسیون اتاق خواب مناسب داشته باشید .سرویس خواب دارای لوازم مختلفی مانند پاتختی ها هستند که شما می‌توانید جنس آن را مناسب انتخاب کنید. استفاده از رنگ‌های مکمل در اتاق خواب پیشنهاد می شود. برای این‌که یک انتخاب ایده‌آل داشته باشید سعی کنید بین عناصر موجود در اتاق خواب خود هماهنگی ایجاد کنید تا هر کدام از وسایل موجود در اتاق شما به‌تنهایی بدرخشد.

10 نکته کلیدی در مورد خرید سرویس خواب۲

استفاده از تخت خواب به عنوان انباری

اگر در یک خانه کوچک هستید پس باید انتخاب هوشمندانه‌ای برای سرویس خواب خود داشته باشید تا بتوانید با یک تیر دو نشان بزنید. به طور مثال می‌توانید تختخواب هایی را انتخاب کنید که زیر آن‌ها دارای کشوهای بزرگ باشد که این امر باعث طبقه‌بندی و نظم دهی به لوازم داخل اتاق شما می‌شود. سعی کنید از تخت های این چنینی هم در اتاق کودک و هم در اتاق خودتان بهره بگیرید.

تخت خواب های تاشو در اتاق خواب های کوچک

در مورد استفاده از فضاهای کوچک بهتر است پیشنهادهای مختلف را بررسی کنید. تخت خواب‌های تاشو یا سرویس‌های خواب تاشو معجزه فضاهای کوچک محسوب می‌شوند. چرا که باعث می‌شود اتاق متفاوت‌تر و جذاب‌تر از قبل باشد هر زمان که بخواهید می‌توانید تختخواب‌ها را جمع کرده و زمانی هم که نیاز به فضای باز در اتاق خواب دارید می‌توانید به‌راحتی با استفاده از جمع کردن از فضای بیشتر لذت ببرید.

تخت های تمام پارچه ای در اتاق خواب

پارچه‌های استفاده‌شده در سرویس های خوب می‌تواند حس لطافت را در دکوراسیون داخلی اتاق پدید بیاورد. اگر درحال طراحی دکوراسیون اتاق فرزند خود هستید باید از پارچه‌هایی استفاده کنید که دارای جنس لطیف بوده تا از آسیب رساندن به کودک شما پیشگیری کند. بهتر است تخت خواب را تمام پارچه‌ای در نظر گرفته این کار باعث می‌شود تا حس خوبی به کودک منتقل شود. اگر می‌خواهید برای کودک خود تخت خواب تهیه کنید پیشنهاد می‌کنیم تا به فروشگاه هایی بروید که مبلمان تخصصی کودک را ارائه می دهد. دقت کنید که انتخاب رنگ و پارچه مبلمان در دکوراسیون اتاق بسیار مؤثر می باشد.

10 نکته کلیدی در مورد خرید سرویس خواب۲

تخت خواب هایی با تاج کوتاه برای اتاق خواب های کوچک

یکی از نکات حائز اهمیت در طراحی اتاق خواب این است که تخت خواب ها را مناسب با اتاق خود تهیه کنید. یعنی ابتدا اتاق را بررسی کرده و ببینید که کدام سرویس خواب برای اتاق مناسب می باشد اگر مجبور هستید تا تخت را در زیر پنجره‌های اتاق خود قرار دهید پس دقت کنید که به تخت‌های احتیاج دارید که دارای تاج کوتاه باشند. حتماً این نکته را در هنگام خرید در نظر بگیرید.

تخت خواب هایی با ارتفاع کم در اتاق خواب

زمانی که می‌خواهید برای سرویس خواب خود تخت خواب تهیه کنید حتماً به ارتفاع آن دقت کنید. تخت هایی با ارتفاع زیاد باعث کوچک نشان دادن اتاق شما شده و دکوراسیون اتاق خواب تان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ممکن است زمانی که می‌خواهید برای لباس پوشیدن روی آن بنشینید پاهایتان کمی از آن آویزان شده و موجب آسیب‌رساندن به بدن شما شود.

تخت خواب های با پشتی های جذاب در اتاق خواب

تخت خواب‌ها دارای پشتی هایی هستند که نرم بودن آن حائز اهمیت است، چرا که ممکن است زمانی که می‌خواهید قبل از خواب مطالعه کنید یا لیست کارهای خود را مرور کنید اگر این بخش نرم نباشد آرامشی که شما در تخت خواب به آن نیاز دارید را تامین نمی‌کند.

تاثیر رنگ تخت خواب در دکوراسیون اتاق خواب

رنگ در تختخواب ها بسیار مهم می باشد این‌که تخت‌ها دارای رنگ هماهنگ با دکوراسیون اتاق شما باشد باعث ایجاد آرامش بیشتر می شود. سعی کنید تخت‌هایی را انتخاب کنید که از رنگ‌های زیادی در طراحی آن استفاده نشده باشد این کار حتی از لحاظ اصول فنگ شویی نیز مناسب نیست و آرامش اتاق را برهم می‌زند.

استفاده از شلف کنار تخت خواب

لزومی ندارد که سرویس خواب شما حتماً دارای میزهای پاتختی باشد که این کار باعث اشغال فضای اتاق شما می‌شود. به جای استفاده از پاتختی‌ها از شلف های که روی دیوار در ارتفاع پایین قابل نصب می‌باشند استفاده کنید با اینکار دکوراسیون منزل شما حفظ شده و فضای اتاق شما نیز حفظ می شود.

تخت خواب هایی با روکش جذاب در اتاق خواب

برای انتخاب بدنه اصلی تخت خود سعی کنید سادگی را در نظر بگیرید. استفاده از رنگ خنثی باعث می‌شود تا دکوراسیون اتاق شما زیباتر به نظر برسد. یکنواختی و سادگی را می‌توانید به وسیله ملحفه‌های رنگی از بین ببرید با این کار می‌توانید هرچند وقت یک‌بار دکوراسیون داخلی اتاق خود را به سهولت عوض کرده و با تغییر فصل می‌توانید اتاق خواب‌های متفاوتی داشته باشید.

برای مشاهده کالا های سرویس های خواب در فروشگاه ایران میز کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *