میز کنسول
image_pdfimage_print

محل قرار دادن میز کنسول

اگر شما در حال خرید یک میز کنسول برای این منظور هستید. ارتفاع نیمکت را اندازه گیری کنید. میزکنسول باید همان ارتفاع یا کمی پایین تر از پشت مبل باشد. بخصوص اگر شما امکانات یک اتاق کامل را تهیه می کنید. باید یک بودجه اساسی را در نظر بگیرید.

با دانستن اینکه چقدر هزینه صرف می شود، انتخاب های خود را پایین بیاورید. و انتخاب نهایی را آسانتر کنید. بر طبق آن سبک میز کنسول خود را انتخاب کنید. اگر می خواهید آن را با مبلمان های موجود ترکیب کنید. آن را با مبلمان در حال حاضر در اتاق مطابقت دهید. با این حال، اگر می خواهید یک نقطه کانونی ایجاد کنید که بصری جالب باشد. یک میز کنسول با آینه را در سبک جدید و یا هماهنگ با بقیه مبلمان خود انتخاب کنید.

اگر اتاق کوچک دارید در مورد رنگ آن بسیار دقت کنید. یک میز کنسول را در یک پایه چوبی روشن انتخاب کنید. از آنجا که رنگ های سبک تر تمایل دارند که فضای بیشتری را در برگیرد. به خصوص اگر میز آینه و کنسول را در یک راهرو قرار می دهید، خرید یک کنسول را با یک کشو، قفسه باز، کابینت و … در نظر بگیرید. این کار قابلیت دسترسی شما را برای ارائه دادن یک مکان برای قرار دادن کلید، دستکش، کیف پول و غیره برای مهمانان و خانواده خود نیز افزایش می دهد.

میز آینه و کنسول

میز کنسول بعنوان میز مبلمان

همچنین به عنوان یک میز جلومبلی، یک قطعه از مبلمان است که برای استفاده در اتاق نشیمن، اتاق خانواده یا راهرو مورد استفاده قرار می گیرد. این یک جای عالی برای قرار دادن یک گلدان گل، تصاویر و دیگر چیزهای کوچکی است که باعث خوشحالی منزل می شوند.

 به خصوص در یک اتاق کوچک یا راهروی باریک، میز کنسول با اتصال یک آینه می تواند فضا را بزرگتر کند. ظاهر میزهای کنسول در طیف گسترده ای از سبک ها، اندازه ها، ارتفاع و مواد در آمده است. با این همه تنوع انتخاب یک کنسول کمی سخت بنظر میرسد. چند نکته اساسی میتواند به شما کمک کند که کدام نوع میز کنسول را به بهترین وجه با اهداف خود برآورده کنید و آن را به اتمام برساند.

تصمیم بگیرید که میز آینه و کنسول قرار است در چه فضایی قرار بگیرد. سپس آنجا را اندازه گیری کنید. داشتن یک ایده از چگونگی فضای کاری که باید برای کار با آن انجام دهید، زمان و پول شما را در دراز مدت صرفه جویی می کند. میزهای کنسول اغلب در مقابل دیوار و  پشت مبل قرار می گیرند (از این رو نام دیگر آن، میز مبلی نامیدند).

 

شکل و ظاهر مدنظر خود را انتخاب کنید.

انتخاب یک سبک برای هر اتاق باعث تداوم و جریان زندگی شما می شود. و انعکاس مستقیم سلیقه شخصی و شیوه زندگی شماست. خبر خوب در مورد چیدن یک سبک این است که هیچ درست یا غلطی وجود ندارد.

کنسول

از آنجایی که می توانید هر انتخابی داشته باشید. فقط ممکن است انتخاب های شما گاهی خاص باشد. و برای دیگران جذاب نباشد. شما باید مدلی را انتخاب کنید که بنظر شما شیک و جذاب است و با دکوراسیون منزل شما هماهنگی دارد. هیچکسی غیر از شما قرار نیست از آن میز کنسول بطور مدام استفاده کند. و از داشتن آن لذت ببرد 🙂

 

سبک های مختلف میز آینه وکنسول

 سبک دکور را می توان به برخی از دسته های اساسی طبقه بندی کرد. و سپس به بسیاری از سبک های زیر شکسته شد. سبک های تزئینی عبارتند از سنتی، معاصر، مدرن، کشوری و عجایب.

مبلمان سنتی معمولا از جنس چوب ساخته شده و دارای پوشش داخلی چوب یا پوشش (روکش) چوبی هستند. مبلمان سنتی براساس دوره های تاریخی و روند اجتماعی، چندین قرن از رنسانس تا دوران ویکتوریا فاصله دارد.

نوع دیگری از مبلمان، مبلمان انتقالی هستند. مبلمان انتقالی شبیه به سبک سنتی است، زیرا ترکیبی از عناصر تزئینی سنتی و معاصر است.

با این حال، سبک گذار به نظر آرام می رسد.  زیرا این یک دکوراسیون ترکیبی است و به دکور خاصی ملقب نمی گردد. معمولا هم کارهای ترکیبی طرفدار بیشتری را دارد.

میزهای کنسول انتقالی به طور معمول دارای خط کلاسیک، گوشه های گرد و یک سطح متوسط تا تیره چوب است.

سبک معاصر بر روی عملکرد و شکل بیشتر تمرکز می کند. خطوط و اشکال بیشتر خطی هستند. اما می توانند گوشه های گرد و ساده تر و تزئینی داشته باشند. قطعات مبلمان معاصر ظاهر بی نظیر، آرام و معمولا ساخته شده از جنگل سبکتر شروع شده و در نهایت با چوب های سنگین نیز خاتمه می یابند.

مبلمان مدرن هندسی یا نامتقارن است، که منعکس کننده فن آوری های جدید، مواد و فلسفه هایی است که در اوایل قرن بیستم ظهور نمود.

بسیاری از مردم از شرایط مدرن و معاصر به عنوان اصطلاحات قابل تعویض استفاده می کنند. و در حقیقت برخی از شباهت ها وجود دارد. همچنین تفاوت های متفاوتی وجود دارد.

میز کنسول

مبلمان مدرن تمایل دارند که هیچ تزئینی نداشته باشند. یا اگر فقط دارای جزئیات تزئینی باشد، بخش بخشی جدایی ناپذیر از طراحی قطعه است. سطوح براق و جلا ازجمله ویژگی های بارز این میز کنسول ها می باشد.

 

مبلمان کشور از کنوانسیون های سنتی خارج شد. با این حال، این آداب و رسوم اجتماعی و فلسفه های منطقه منشاء آن را نشان می دهد. به عنوان مثال، به عنوان colonists تکنیک های کابینت آشپزخانه قدیمی را به محیط جدید خود تطبیق دادند.

میز کنسول سبک کشور معمولا از چوب ساخته شده است. و می تواند حاوی لبه های پیچیده، پیچ و تاب با پایه های چرخدار می باشد. سبک عجیب و غریب فقط چیزی است که آن را به نظر می رسد. و به عنوان فرد به عنوان شخص انجام تزئین. از انواع مختلف طراحی و عناصر سبک استفاده می کند.

از آنجا که سبک اکولتیک ترکیبی از دوره ها و روند های تاریخی است، شما می توانید یک میز کنسول معاصر با یک صندلی ملکه ی آن را جفت کنید. یک اتاق عجیب و غریب دارای یک لایه لایه ای است که بافت بصری جالب است.

برای اطلاعات بیشتر مقاله با عنوان راهنمای خرید میز کنسول را مطالعه بفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *