میز ناهارخوری ارزان

میزناهارخوری: چگونه میز ناهارخوری چوبی متناسب با ویژگی های مدنظرمان انتخاب کنیم؟

image_pdfimage_print

در پایان یک کار روزمره، در نهایت ما بر روی یک میز ناهار خوری می نشینیم. در طول تعطیلات آخر هفته یا در موارد خاص، از دوستان و آشنایان خود دعوت می کنیم. تا به ما ملحق شوند و ساعاتی خوش را در کنار یکدیگر داشته باشیم. در واقع ما با توجه به کسانی که برای ما مهم هستند، نه تنها غذای خوشمزه درست می کنیم و از آن لذت می بریم. بلکه از تک تک لحظات خوشمزه زندگی نیز لذت می بریم.

میزغداخوری ما موقعیت کانونی را در منزل ما دارد. بنابراین برای ما مهم است که یک میز مناسب با صندلی های زیبا برای این فضا آماده کنیم و جای آن را به درستی تنظیم کنیم. اما چگونه می توانیم میز ناهار خوری ایده آل برای خانمان را انتخاب کنیم؟ این مقاله در انتخاب یک میزناهار خوری چوبی یا ام دی اف ایده آل به شما کمک می کند. با ما همراه باشید.

“لوسیانو پاواروتی”، یکی از موفق ترین افراد جهان بر این باور است که: یکی از زیباترین چیز در مورد زندگی ما این است که ما باید به طور مرتب آنچه را که انجام می دهیم را متوقف کنیم و توجه خود را به خوردن اختصاص دهیم. 

 

رویه ی میز شیشه ای باشد

افرادی که میزهای ناهارخوری انتخاب می نمایند که روی آن شیشه قرار می گیرد، افرادی حساس هستند که به طرح و جزئیاتوسای خود اهمیت بسزایی می دهند. و دوست دارند وسایل منزل آن ها به خوبی به چشم بیاید. چراکه وقتی از میزناهارخوری شیشه ای در خانه استفاده میکنیم. بلافاصله زیبایی خود را نمایش می دهد و باعث برجسته شدن فضا می گردد. اضافه کردن یک رومیزی زیبا و یا قرار دادن یک گلدان بر روی آن به زیبایی هرچه بیشتر آن می افزاید. ببینید که “ماریا کریستینا رینالدینی” چگونه با استفاده از یک میز ناهارخوری شیشه ای فضای خانه خود را زیبا و جذاب کرده است.

میز ناهار خوری

 

اما با توجه به همه نکات خوب، میزهای شیشه ای دارای یک نکته منفی می باشند. آن هم اینست که گردو خاک تمایل زیادی به چسبیدن به آن را دارد. شما باید آن را هر روز تمیز کنید و مواظب باشید جای انگشتانتان و خط های دستمالی که دارید ازآن استفاده میکنید بر روی سطح میز نماند. به مروز زمان هنگام استفاده روزمره از میز، ممکن است خش هایی بر روی شیشه نمایش داده شود. و از همه مهم تر در مقایسه با چوب، شما انتخاب محدودتری در طراحی میز خود دارید.

 

شکل میزناهارخوری

 

شما ممکن است این را در شرایط عادی درک نکنید، اما مدل میزغذاخوری مدرن که انتخاب می کنید خیلی مهم است. برای یک شام خانوادگی و یا صبحانه، یک میز گرد به نظر می رسد می تواند یک انتخاب جالب باشد. چراکه باعث صمیمیت بیشتر افراد دور میز می گردد. هر کس نیز یک مزیت دارد که چهره یکدیگر را بیش از یک وعده صبحانه ببیند. اما این انتخاب ایده آل برای صرف غذا با یک گروه بزرگتر از افرادچیز مناسبی نیست. چون هر چه تعداد افراد بیشتر باشد به ناچار ابعاد (قطر میز) نیز بزرگتر خواهد بود و باعث می شود فضای زیادی را اشغال کند.  برای تنظیم دقیق شما نیاز به حداقل دو فوت فضا بین دو صندلی بعدی برای جلوگیری از درگیری های آرنج افراد در حین سرو غذا دارید، تا همگی براحتی از میز استفاده کنند و افراد کنار ما دچار اذیت نشوند.

میز گرد شما باید به طور غیرمعمول بزرگ باشد تا بتوانید همه را روی آن قرار دهید و افراد به راحتی بتوانند استفاده کنند. به همین دلیل و همچنین آپارتمان با فضای محدود اشکال مستطیلی شکل بهترین کار است. البته بسته به فضای موجود و دکوراسیون منزل اشکال مختلفی را می توان خریداری کرد.

 

میز ناهارخوری چوبی

 

قیمت میز ناهار خوری

مهم ترین مواد برای تولید میز ناهار خوری استفاده از چوب می باشد.  میز ناهار خوری چوبی دارای یک تجربه غیر معمول است که در همه جا و در هر خانه پیدا می شود، چه در خانه شما که ممکن است طراحی شده از یک دکوراسیون روستایی باشد یا مدرن. اگر شما در چوب درخت گردو یا چوب کریستال چوب النگی سرمایه گذاری کنید،برای مدت زمانی طولانی می توانید از آن بهره بگیرید و ارزش آن را به خوبی در زمان تعویض یا فروش و حتی در مدت زمان طولانی که استفاده می کنید متوجه خواهید شد. چرا که هیچ چیزی نمی تواند جایگزین دوام و زیبایی چوب شود.

 

تولید میز ناهارخوری با ترکیبی از مواد (چوب و فلز)

خرید میز ناهارخوری

 

به طور فزاینده، میزهای ناهارخوری ترکیبی تبدیل به یک مدلی محبوب بین افراد شده است. این سبک وزن، قابل قبول با دوام و استقامت است. بعضی از این ها به مواد ارگانیک نیز شبیه شده اند مانند چوب درخت ساج! میزهای ناهارخوری پایه شکلاتی، در یک مجموعه معاصر عالی به نظر می رسد. آن ها در اشکال و اندازه های مختلفی آمده اند. اما، مگر اینکه توسط طراحان مشهور یا علامت های مشهور طراحی شده باشد، این به سختی ارزش فروش مجدد دارند. دکورهای معمولی به نظر می رسد با این نوع میزها ناسازگارند و در یک خانه سنتی به شدت خود را به نمایش می گذارد.

 

میز ناهارخوری مدل سنگی

 

سنگ مرمر زمانی انتخاب می شود که میز ناهارخوری لوکس تزئینی مدنظر باشد. هنوز هم در بسیاری از نقاط جهان تزئینات سنتی هنوز بسیار قابل توجه است. بسیاری از گرانیت ها و تاج های نیز مورد توجه قرار می گیرند. با این حال، سنگ مرمر و گرانیت با کیفیت بالا هر دو گران هستند. آنها سنگین هستند و ایده آل برای خانه های کوچک و برای میزهای ناهار خوری بزرگ مناسب نیستند. انعطاف پذیری زیادی در قالب شکل وجود ندارند.

 

پایه های میزغداخوری

اگرچه ممكن است عجیب و غریب باشد، ولی پایه های مناسب نیز اهمیت زیادی دارد. برای میزهای شیشه ای شفاف، قفسه های جذاب، لایه دیگری از زیبایی را اضافه می کنند. مواد سنگین تر مانند توری های ساخته شده از سنگ مرمر یا گرانیت نیاز به تکیه گاه (پایه) مناسب برای نگهداری میز را لازم دارند. پس تعجب آور نیست که در کنار اتاق نشیمن، ما بیشتر درباره چگونگی خرید میز ناهارخوری متناسب با فضاتون به شما کمک کنیم. خصوصا در این زمان از سال که ما تمایل به فراخوانی بسیاری از مهمانان را برای شام به منظور آغاز فصل تعطیلات و شروع سال جدید را داریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *