قوانین فروش آنلاین ایران میز

 1. با توجه به فروش کلی میز به سراسر کشور و اینکه گاهی اوقات شرکت با کمبود برخی از مدلها برای مدتهای بسیار کوتاه مواجه می شود، لذا بهتر است قبل از اقدام به خرید با ارتباط تلفنی از موجود بودن آن مدل اطمینان حاصل نمایید.
 2. ایران میز تنها مسئولیت سفارشاتی را که از طریق وب سایت iranmiz.com صورت گرفته باشند را به عهده می گیرد و شماره حسابهای غیر از شماره های درج شده در بخش خرید آنلاین خارج از مسئولیت ایران میز می باشد.
 3. برای کلیه سفارشات ، هزینه ارسال به عهده ایران میز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر شرایط ارسال رایگان را مطالعه فرمایید.
 4. با توجه به اینکه محصولات ایران میز موجود نبوده و برای شما تولید می گردد، لذا پس از ثبت سفارش امکان تعویض و یا مرجوع کردن وجود نخواهد داشت.
 5. ابعاد مشخص شده در توضیحات محصول ممکن است با تفاوت -+10 سانتیمتر تولید گردد.
 6. رنگی که در تصویر محصول مشاهده می کنید ممکن است کمی تیره تر و یا روشن تر از محصول ارسالی باشد.
 7. جنس اعلام شده در توضیحات محصول ممکن است مربوط به تنها بخشی از محصول باشد و الزاما مربوط به تمام قسمت های آن نمی باشد.
 8. پرداخت و عودت وجه به مشتری (از جمله کرایه های پس کرایه شده) 1 تا 5 روز کاری انجام می پذیرد.
 9. (شهرستان ها) با توجه به اینکه محصول خریداری شده بررسی و به صورت صحیح و سالم تحویل باربری می گردد (بدیهی است در صورت عدم سلامت باربری تحویل نمی گیرد)، زمان تحویل کالا از باربری مشتری موظف به بررسی و دریافت کالا به صورت صحیح ، سالم و بدون عیوب فیزیکی می باشد. از آنجا که محصولات ارسالی بیمه می شوند، در صورتی که محصول در روند حمل صدمه دیده باشد مشتری می بایست از باربری درخواست جبران خسارت کند و ایران میز مسئولیتی در قبال صدمات احتمالی نخواهد داشت.
 10. گارانتی محصولات، شامل عیوبی که بدون صدمات و ضربه های فیزیکی بوجود آمده باشند مانند خرابی رنگ، و یا باد کردن قسمت های چوبی به خودی خود و بدون مثلا مجاورت آب و رطوبت اتفاق بیافتد، خواهد بود.
 11. هزینه حمل رفت و برگشت محصول برای استفاده از خدمات گارانتی برای محصولاتی که شامل گارانتی هستند به عهده مشتری است.
سوال خود را بپرسید
پاسخ به سوالات شما

پاسخ : سلام وقت بخیر اقساط کار نمیکنیم ( حاشیه سودمون پایینه )

پاسخ : سلام وقت بخیر جنس تخت ملامینه میباشد .

پاسخ : سلام وقت بخیر دوست عزیز میتونید میز بدون صندلی سفارش بدید لطف کنید برای دریافت قیمت با شماره 02191306242 تماس بگیرید .

پاسخ : سلام وقت بخیر برای دریافت قیمتها لطف کنید با شماره 02191306242 تماس بگیرید .