سرویس خواب کودک
image_pdfimage_print

-سایز استاندارد سرویس خواب شما

یکی از شایع ترین پرسش هایی که از ما پرسیده می شود، این است که یک تخت خواب یک نفره و ویژگی هایی که باید داشته باشد شامل چه مواردی می باشد؟ با این وجود، این سردرگمی محدود به اندازه یک تخت نیست. اطلاعات مربوط به اندازه تخت زیر برای روشن شدن، سردرگمی ناشی از نام های مختلف که برای اشاره به اندازه های مختلف تختخواب یکنفره جدید استفاده می شود. بسیاری از سردرگمی ناشی از اندازه و ابعادی است. که هر تولیدی برای خودشان دارند و کمتر پیش می آید بخواهند استانداری آن را رعایت کنند. بنابراین برای تایید، این اطلاعات برای اندازه های استاندارد  و قیمت تخت خواب تولیدات داخلی کشور خودمان است.

اندازه و ابعاد یک تخت کوچک چند است؟

۷۶*۱۹۰ سانتی متر؟     ۳۰*۷۵ سانتی متر؟ ۹۰*۱۲۰ سانتی متر؟

اندازه یک تخت خواب یک نفره چوبی همان اندازه طول یک تشک تک است، اما ۶ اینچ باریکتر است، اندازه گیری دقیق آن ۲ فوت ۶ اینچ ( همان ۷۵ سانتی متر).

این یک سایز استاندارد برای زمانی است که می خواهید از حداقل فضا استفاده کنید. چون فضای اتاقتان کوچک است و یا برای کودکانی که تازه می خواهند از تخت استفاده کنند بهتر می باشد.

 

ابعاد مناسب برای یک تخت خواب یک نفره چند است؟

۹۱*۱۹۰ سانتی متر؟      ۳۶*۷۵ سانتی متر؟ ۹۰*۱۲۰ سانتی متر؟    ۹۰*۱۴۰ سانتی متر؟

یک تخت استاندارد استاندارد ۳ فوت عرض و ۶ فوت ۳ اینچ طول (۹۱ × ۱۹۰ سانتی متر) است. این رایج ترین اندازه تخت برای تختخواب بچه ها و تخت های خوابگاه است.

تخت دو منظوره آناهید را در اینجا ببینید.

تخت کودک

 

ابعاد مدل تخت دو طبقه نوجوان چند است؟

۱۲۲*۱۹۰ سانتی متر؟   ۹۰*۱۲۰ سانتی متر؟ ۹۰*۱۴۰ سانتی متر؟

یک تخت دو طبقه کوچک به مات ۴ فوت، ۶ فوت و ۳ اینچ (۱۲۲ * ۱۹۰ سانتی متر) اشاره دارد.  این نشان دهنده یک تشک ۶ اینچ باریک از یک تشکل استاندارد است.

در طول ۵ سال گذشته، محبوبیت این اندازه برای استفاده در اتاق های خالی یا برای نوجوانان بسیار بیشتر شده است. تا یک منطقه خواب بزرگتر، بدون استفاده از فضای موجود در اتاق!

 

اندازه یک سرویس خواب دو نفره استاندارد چند است؟

۲۰۰*۱۴۰ سانتی متر؟     ۲۰۰*۱۶۰ سانتی متر؟ ۲۰۰*۱۸۰ سانتی متر؟

یک تخت دو نفره استاندارد ۴ فوت و ۶ اینچ عرض و ۶ فوت و ۳ اینچ بلند ( یعنی ۱۶۰* ۲۰۰سانتی متر) است. این رایج ترین و گسترده ترین اندازه برای انواع تخت در ایران است.

 

برای کودکان از چه ابعادی برای تخت استفاده کنیم؟

۲۰۰*۱۶۰ سانتی متر؟

یک تخت کویین استاندارد ۵ فوت عرض و ۶ فوت ۶ اینچ طول (۱۶۰ × ۲۰۰ سانتی متر) است. لطفا توجه داشته باشید: از یک تخت بزرگ و استاندارد به طول ۳ اینچ به ۶ فوت و ۶ اینچ یا حدود ۲ متر افزایش می یابد.

 این ها ابعاد استاندارد می باشند. و ما معمولا سعی می کنیم در حد چند سانتی متر ابعاد را بیشتر در نظر بگیریم تا هنگام قرار گرفتن تشک دچار مشکل نشوید. از همه مهم تر رو تختی که روی سرویس خواب خود قرار می دهید براحتی قرار بگیرد. و اضافاتی در اطراف و روی تخت باقی نماند!

سرویس خواب کودک

برای دیدن قیمت سرویس خواب کامل آیلی لینک زیر ببینید.

https://www.iranmiz.com/product/child-bed/2305

-تخت های چوبی یک نفره

از طریق طیف گسترده ای از مد و عملکرد آن ها، تختخواب های چوبی یکنفره خود را انتخاب کنید. انتخاب از میان تخت هایی با چوب کاج تا تخت هایی با چوب بلوط و دیگر گونه های سخت چوب، کمی دشوار است. اما اگر از در رابطه با نوع و جنس چوب اطلاعات داشته باشید. می توانید راحت تر و سریع تر انتخاب نمایید. استفاده از سرویس خواب چوبی نمای زیبایی را به اتاق خواب شما می دهد. هنگام خرید تشک، به ابعاد تخت خود دقت کنید. هر تخت باید تشکی روی آن قرار بگیرد که مناسب آن باشد.

 

-تخت های فلزی

در هنگام خرید تخت، توجه به نوع موادی نیز که تخت از آن ساخته شده است، اهمیت فراوانی دارد. یکی از انواعی که امروزه طرفدار زیادی دارد، تخت های فلزی است. ترکیبی از قیمت و قدرت، فریم های تخت فلزی، گزینه ای عالی در سبک های مد امروزی برای شما می باشد. این در حالی است که قیمت تخت های یکنفره از لحاظ اقتصادی بصرفه تر از قیمت تخت های چوبی می باشد. هدر ندادن پول در زمان هایی که درآمدها با خروجی ها کمتر تناسب دارد نیز یک هنر محسوب می شود. بنابراین بهتر است قبل از اقدام به خرید وسایل منزل، با مطالعه و آگاهی از ویژگی های وسیله مورد نظر خود، به این کار اقدام کنید.

-تخت های باکسدار

درواقع تخت های باکسدار این قابلیت را دارند تا شما از فضای گمشده و پنهان خود بتوانید استفاده بهینه کنید.

اینکه شما نمی توانید عادت کنید تا کفش هایتان را در جا کفشی قرار دهید. و یا از کمد و یا آویز لباس برای قرار دادن کت و شلوارهای خود استفاده کنید. باعث می شود تا خیلی از فضاها را خالی کنید. تخت های باکسدار نیز به همین صورت هستند . این تخت ها با فضایی که در زیر آن خها وجود دارد می توانید برخی از لوازم خود را در آن قرار دهید. به عبارت دیگر، این فریم ها یک راه عالی برای به حداکثر رساندن فضای خود را برای بزرگسالان و بچه ها به طور یکسان می باشد. تمام قاب های باکس دار تخت ها در حالت استاندارد می باشند.

 

تخت باکسدار

-تخت های چرمی

انتخاب آگاهانه از فریم های چرمی و انتخاب مناسب رنگ آن بسیار مهم است. استفاده از تخت های چرم کمی سخت است. چراکه باید دقت بالایی در نگهداری و تمیز کردن آن ها انجام شود. برای دوستانی که فرزند کوچک دارند و حساسیت بالایی دارند. توصیه می شود از مدل دیگر برای جایگزین تخت های چرم استفاده کنند.

 

-تختخواب مهمان

تختخواب مهمان یک راه عالی برای ارائه خدمات خیلی خوب برای مهمانانی است. که مدت طولانی در کنار ما هستند. تخت خواب مهمان شامل تخت مهمان، تخت تاشو و تخت روز است. در نهایت بستگی به انتخاب شما دارد. همه فریم های تخت مهمان دارای ارتفاع هستند که فضایی در زیر ارتفاع پنهان شده است. فریم های مهمان همه را تشک های استاندارد اندازه می گیرند.

در هنگام خرید سرویس خواب های یک نفره، دو نفره و … بسیار دقت کنید . مهم ترین نکته برای خرید فضایی است که می خواهید از آن استفاده کنید. در هنگام خرید آن توجه داشته باشید. که از در اتاق به راحتی داخل شود و طوری نباشد که جلوی بسته شدن در را بگیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *