فروشگاه اینترنتی ایران میز فروشگاه اینترنتی ایران میز
iranmiz 996 روز پیش
بازدید 1463 بدون دیدگاه

راهنمای خرید بوفه و ویترین خانگی

راهنمای خرید بوفه و ویترین خانگی

بوفه و یا ویترین یکی از لوازمی ست که از دیرباز در خانه ما ایرانیان قرار داشته است. در گذشته بیشتر حالتی تمام چوبی داشت و برای نگهداری لوازم و ظروف از آن استفاده میشد در واقع جایگزین کابینت بود. اما رفته رفته با تغییر سبک زندگی و بزرگ تر شدن آشپزخانه ها و کابینت ها ظروف معمولی درون آن ها جای گرفتند و به جای آن بوفه ها حالتی شیشه ای پیدا کردند تا ظروف و لوازم تزیینی و زینتی و گاهی اوقات عتیقه درون آن ها قرار بگیرد. فضا و مکان مناسب برای قرار دادن بوفه در اتاق پذیرایی و یا غذاخوری می باشد.

"انواع بوفه ها و ویترین های خانگی

نقش کنسول در دکوراسیون خانه

کنسول یک وسیله دیگر می باشد که می توان همراه با لوازم تزیینی زیبایی خاصی به محیط بدهد. می توانید از مجسمه های بلوری استفاده نمایید و یا شمعدان هایی استیل و زیبا و ظریف که همگی باعث می شوند جلوه ای خاص برای کنسول ایجاد شود.

همچنین برخی مواقع می توان آینه بر روی کنسول قرار داد تا از نظر دکوراسیون و چیدمان بسیار خاص  و زیبا باشد.

البته باید نوع لوازمی که بر روی کنسول قرار می گیرد را با توجه به نوع کنسول انتخاب کرد اگر کنسول مدرن باشد نیاز به لوازم ظریف دارد اما اگر حالتی کلاسیک داشته باشد می توان از لوازم آنتیک و حتی بزرگ نیز بر روی آن استفاده نمود. در این حالت می توان سبک را به کلاسیک بیشتر نزدیک نمود. اگر هم از آینه در این حالت استفاده شود بهتر است قاب آینه نیز حالتی منبت کاری شده داشته باشد تا با دکوراسیون کلاسیک هماهنگ باشد.

ویترین و کنسول

البته برخی از انواع بوفه، ویترین و کنسول هستند که نیازی که به قرار دادن لوازم تزیینی بر وی آن ها نیست. زیرا خودشان به تنهایی به قدری زیبا هستند که می توانند همه چیز را کامل کنند. تنها شاید بتوانید یکسری از لوازم تزیینی کوچک را بر روی آن ها قرار دهید.

انواع بوفه ها و ویترین های خانگی

بررسی ابعاد خانه

در هنگام خرید بوفه ها به این موضوع دقت نمایید که ابعاد بوفه به چه صورت است. زیرا این ویترین ها قرار است در دکوراسیون داخلی خانه قرار بگیرند و باید ابعاد آن به صورتی باشد که در جای مورد نظر قرار گیرد و از آن بزرگتر نباشد. اگر بوفه نیز کوتاه بود می توانید از یک تابلو در بالای آن استفاده نمایید.

اما این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر فضای خانه شما کوچک است بهتر است به سراغ خرید بوفه نروید زیرا می تواند فضای خانه را کوچکتر نماید و باعث شود یک وسیله اضافی باشد. خصوصا اینکه از نوع کلاسیک باشد که خانه را تاریک نیز خواهد نمود.

خرید مبل با طراحی جدید

-->--> -->-->

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروشگاه اینترنتی ایران میز فروشگاه اینترنتی ایران میز